OCCommissie

De evenementen van de OndernemersCirkel worden georganiseerd door de OndernemersCirkelCommissie. Deze acht leden van het RSC/RVSV zetten zich in om de doelen van de OndernemersCirkel na te streven. De commissie is verantwoordelijk voor het organiseren en promoten van de evenementen en de promotie van de OndernemersCirkel en het ondernemen onder de leden van het RSC/RVSV in het algemeen.

De OndernemersCirkel 2020/2021 bestaat uit:

Martijn Meester 

President

m.meester@ondernemerscirkel.nl

LinkedIn

Esmee Kooke

Vice President

e.kooke@ondernemerscirkel.nl

LinkedIn

Thijs Haverbeke

Events – OndernemersTours

t.haverbeke@ondernemerscirkel.nl

LinkedIn

Quinten Bark

Events – OndernemersTours

q.bark@ondernemerscirkel.nl

LinkedIn

Roos van Lookeren Campagne

Events – Jonge Ondernemers

r.vanlookerencampagne@ondernemerscirkel.nl

LinkedIn

Nadine Vegter

Events – Media

n.vegter@ondernemerscirkel.nl

LinkedIn

 

Stephanie Hilders

Events – Masterclass

s.hilders@ondernemerscirkel.nl

LinkedIn

Tom Teurlings

Events – Masterclass

t.teurlings@ondernemerscirkel.nl

LinkedIn

Bekijk ook:

OCC alumni